Hotel Praha 1-Staré Město Astoria
 
ADRESA Hotel Astoria
Rybná 10
Praha 1-Staré Město 11000
Česká Republika
Tel: +420-222 532 534
Hotel-Praha-Astoria@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Astoria ubytování Praha 1-Staré Město Aktuální počasí jasno
Hotel Praha 1-Staré Město Astoria - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1-Staré Město Astoria - Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 1-Staré Město Astoria - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 1-Staré Město Astoria - disponuje restauracíHotel Praha 1-Staré Město Astoria - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1-Staré Město Astoria - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1-Staré Město Astoria - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1-Staré Město Astoria - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 1-Staré Město Astoria - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1-Staré Město Astoria - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1-Staré Město Astoria - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1-Staré Město Astoria - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1-Staré Město Astoria - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

**** Hotel Astoria / Praha 1-Staré Město

Hotel Astoria je komfortní čtyřhvězdičkový hotel v klidné a velmi atraktivní části Prahy, Starého Města. Hotel je idelání jak pro individuelní tak i skupinovovou turistiku.

Hotel Astoria ubytování Praha
Hotel Astoria má k dispozici celkem 74 příjemně zařízených a klimatizovaných pokojů včetně jednoho bezbariérového.Všechny pokoje  jsou provedeny v uklidňující kombinaci modré a vanilkové barvy a třešňového dřeva. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové, některé s možností přistýlky.

Hotel Astoria ubytování Praha restaurace
Hotel Astoria Vám nabízí kromě kvalitního bydlení,služeb nabízí také kvalitní gastronomické služby.
Po namáhavé cestě či náročném obchodním dni Vás očekává lobby bar nebo  hotelová restaurace.


Hotel Astoria ubytování Praha historie
Hotel Astoria je situován v historickém centru Prahy a v blízkosti kulturních událostí města od  restaurací, barů, obchodů, galerií či divadel. Historie a památky v Praze Město tisíce věží. Město mýtů, pověstí a legend. Česká metropole je místem, kde na vás z každé ulice dýchá historie.
Patří mezi nejkrásnější a nejpřitažlivější města na světě. Historie a památky v Praze odkazují k jejím triumfům i slávě, stejně jako k letům poroby a strádání.